3-А 2022
23.05.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Політ фантазій.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
26.05.2022
Українська мова
Тема.
25.05.2022
Українська мова
Тема.
16.05.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Мистецька подорож до Європи (продовження)
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
20.05.2022
Українська мова
Тема.
19.05.2022
Українська мова
Тема.
18.05.2022
Українська мова
Тема.
12.05.2022
Українська мова
Тема.
09.05.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Мистецька подорож до Європи.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
02.05.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Ляльки-іграшки в житті та мистецтві.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
11.05.2022
Українська мова
Тема.
06.05.2022
Українська мова
Тема.
05.05.2022
Українська мова
Тема.
04.05.2022
Українська мова
Тема.
Музичне мистецтво
Тема.
Ляльки-іграшки в житті та мистецтві.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
27.04.2022
Українська мова
Тема.
28.04.2022
Українська мова
Тема.
29.04.2022
Українська мова
Тема.
Музичне мистецтво
Тема.
Ляльки-іграшки в житті та мистецтві.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
22.04.2022
Українська мова
Тема.
21.04.2022
Українська мова
Тема.
20.04.2022
Українська мова
Тема.
18.04.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Гумор у мистецтві (продовження).
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
11.04.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Гумор у мистецтві.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
04.04.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Політ фантазій.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
28.03.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Фантастичні пригоди у країні див.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
21.03.2022
Музичне мистецтво
Тема.
Картинки з виставки.
Пропоную переглянути відеоурок:
Автор відео Людмила Бояринцева
19.11.2021
Українська мова
Тема.
Розвиток мовлення.
Чи потрібні в сучасному світі вдячність і милосердя?
Висловіть свої думки з цього питання у невеликому творі або відео.
Твір надсилайте вчителю.
19.11.2021
Музичне мистецтво.
Тема. Козацькому роду нема переводу.
Пропоную переглянути презентацію:
18.11.2021
Українська мова
Тема.
Запиши каліграфічно:
Склади висловлювання:
17.11.2021
Українська мова
Тема.
Запиши каліграфічно в зошиті:
Попрацюй з підручником:
Запамятай правило!
15.11.2021
Українська мова
Тема.
12.11.2021
Українська мова
Музичне мистецтво.
Тема. Богатирі в мультиплікації.
Пропоную переглянути презентацію:
Автор відео Людмила Музика
11.11.2021
Українська мова
Тема.
Усно:
Запиши каліграфічно:
Попрацюй з підручником:
10.11.2021
Українська мова
Тема.
08.11.2021
Українська мова
Тема.
1.Виконай вправу "Мої добрі справи"(усно)
2.Усно:
3.Попрацюй в зошиті.
4.Запиши каліграфічно:
5. Усно:
6. Робота з підручником
7. Склади розповідь і запиши.
05.11.2021
Українська мова
Тема.
2.Запиши каліграфічно в зошиті.
3.Перевір себе. Попрацюй усно.
Музичне мистецтво.
Тема. Героїзм в мистецтві.
Пропоную переглянути презентацію за посиланням:
https://sway.office.com/FGhjpxJfleyV4FvF?ref=Link
Автор презентації Світлана Тунік.
04.11.2021
Українська мова
Перевір себе:
Перегляньте відео
03.11.2021
Українська мова
Тема.
01.11.2021
Українська мова
Тема.
1.Запиши в зошиті каліграфічну хвилинку.2.Розгадай загадки. Назви у відгадках дзвінкі приголосні звуки.
3.Попрацюй з підручником.Виконай вправу 107,с.38(усно)
4.Виконай вправу 108,с.39(усно).
5.Виконай вправу 109,с.39(письмово)
6.Виконай вправу 110(усно)
7.Виконай вправу111,с.39(письмово)
ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ, БАТЬКІВ!
Мета: вчити учнів користуватися
орфографічним словником для перевірки написання слів із ненаголошеними [е], [и]
в коренях, що не перевіряються наголосом; збагачувати словниковий запас,
розвивати зв'язне мовлення школярів; виховувати культуру мовлення.
Перебіг уроку
1. Каліграфічна хвилинка
Н н Нн Не на дн тн ан
Напившись
води, не забувайте про джерело.
— Назвіть орфограму в слові джерело.
— Сьогодні на уроці ми будемо вивчати вимову і правопис слів із ненаголошеними
[е], [и] в коренях, що не перевіряються наголосом,
працюватимемо з орфографічним словником.
2. Виконай вправу 103 с.37.
Зроби висновок.
Прочитай правило і запам ятай!
Запам’ятайте! Правопис
багатьох слів із ненаголошеними [е], [и] у корені не можна перевірити наголосом.
Такі слова називають словниковими. Їх правильне написання перевіряють
за орфографічним словником. |
3. Робота з орфографічним словником
Але є слова, що в них
Написання голосних
Через наголос бува
Перевірить неможливо,
А тому такі слова
Пам’ятати нам важливо.
Я включаю їх у вірш:
Це, наприклад, керувати,
Це — легенда і чекати,
Це — левада і леміш.
Д. Білоус
Ну ж бо спробуйте, малята,
В словнику слова шукати!
Ап..льсин, к..шеня, абр..кос,
пш..ниця, оч..рет, хв..лина, д..ректор.
4. Виконай вправу 104 с.38
5. Ознайомся з словниковими словами:
Президент:
1) вибраний голова, керівник установи, організації,
товариства.
2) у багатьох країнах — обраний на певний строк голова
держави.
Депутат:
1) член органу державної влади, обраний виборцями.
2) обрана або визначена особа, уповноважена для виконання певного доручення.
6. Робота над текстом (с. 38, впр. 105)
Музичне мистецтво
Тема:Дружба та братство найбільше багатство.
Пропоную переглянути відео за посиланням:
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjC15TU2-3zAhUElIsKHetiBb8QwqsBegQICRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D6RhJSk9Klfk&usg=AOvVaw2VIvk7tB6bTgrsseQeXXYS
Автор відео Людмила Музика
ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ, БАТЬКІВ!
Тема. Слова з ненаголошеними голосними [е], [и] в корені,які перевіряються наголосом.
Мета. Формувати уміння правильно вимовляти слова з ненаголошеними [е], [и] в корені; ознайомити з правилом перевірки ненаголошених [е], [и]; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до природи.
Повідомлення теми і завдань уроку.— Сьогодні на уроці ми ознайомимось з позначенням на письмі звуків [е], [и] в наголошених і ненаголошених складах. Будемо вчитися перевіряти наголосом написання слів з ненаголошеними [е], [и] і знаходити перевірне слово шляхом зміни форми слова або підбором споріднених слів. Закріпимо вміння знаходити у слові ненаголошений склад, виділяти корінь, добирати споріднені слова.
1. Робота з віршем.
Мій рідний край, моя земля
велика-превелика.
Є в ній степи, ліси, поля,
моря, і гори, й ріки.
Н. Забіла
— Прочитайте вірш. Зверніть увагу: вимовляючи деякі слова, ви чули один звук, а в слові написано інший: земля — [зимля], степи — [стипи], життя — [жеття].
— Чи можна перевірити ці слова, щоб знати, як написати їх без помилок?
— Пригадайте, як правильно написати слово, де приголосний звук чується не зовсім чітко. Що для цього треба зробити? (Для цього слово слід змінити так, щоб після приголосного стояв голосний: просьба — просити.)
— Для перевірки правопису слів, у яких голосний вимовляється нечітко, це правило не застосовується. Тут треба пригадати, коли голосний завжди вимовляється чітко. (
Під наголосом, у наголошеному складі, бо він сильніше і довше вимовляється.)— Тепер пригадаємо, який складе ненаголошеним. (Той, де немає наголосу.)
— У нашому випадку голосні, що вимовляються нечітко, стоять у ненаголошеному складі.
— Як же зробити, щоб цей склад став наголошеним?
— Мабуть, ви вже здогадалися: для цього треба змінити форму слова або дібрати споріднені слова: земля — зéмлі, степú — степ, життя — жúти.
— То що треба зробити?
Висновок. Щоб перевірити правопис ненаголошеного голосного у корені слова, треба дібрати споріднене слово або змінити слово так, щоб на цей голосний палав наголос.
2. Правило (с. 34).
3.Виконаємо вправу 95 (Письмово)
4.Самостійна робота вправа 96(Виконати завдання на вибір)
Домашнє завдання вправа 99-виконати завдання на вибір, Вивчити правило на с.34
Коментарі
Дописати коментар